لینک های سمت راست

تاریخ : پنجشنبه 19 خرداد 1401
کد 184

اطلاعیه برگزاری امتحانات پایان ترم

قابل توجه دانشجویان گرامی

دانشجویان با مراجعه به کارتابل اتوماسیون خود از کارت امتحانی پرینت گرفته و ضمن اطلاع از زمان امتحانات مربوطه، برنامه امتحانات خود را با دروس اخذ شده چک نمایند و در صورت وجود مغایرت‌ احتمالی قبل از امتحانات برای حل مشکل به اداره آموزش دانشگاه مراجعه نمایند.
قابل توجه دانشجویان گرامی
 
1-دانشجویان با مراجعه به کارتابل اتوماسیون خود از کارت امتحانی پرینت گرفته و ضمن اطلاع از زمان امتحانات مربوطه، برنامه امتحانات خود را با دروس اخذ شده چک نمایند و در صورت وجود مغایرت‌ احتمالی قبل از امتحانات برای حل مشکل به اداره آموزش دانشگاه مراجعه نمایند.
 
2- دانشجویانی که در یک ساعت همزمان دو امتحان دارند قبل از آزمون موضوع را به مسئولین امتحانات اطلاع دهند تا هماهنگی‌های لازم جهت اخذ همزمان هر دو آزمون به عمل آید.
 
3- دانشجویانی که درس عمومی را از دانشکده‌های دیگری به غیر از دانشکده چندرسانه‌ای اخذ کرده‌اند دقت نمایند که برای شرکت در آزمون آن درس باید به حوزه امتحانی دانشکده مربوطه مراجعه نمایند.
 
4- استفاده از ماسک در طول امتحان ضروی بوده و به دانشجویانی که از ماسک استفاده ننمایند اجازه ورود به جلسه امتحان داده نخواهد شد.
 
5- همراه داشتن هرگونه وسیله همراه از جمله موبایل و کیف در جلسه امتحان ممنوع می‌باشد و مسئولین برگزاری امتحانات از پذیرفتن وسایل شما معذور بوده و هیچ مسئولیتی در قبال آنها نخواهد داشت.
 
با آرزوی سلامتی و موفقیت در آزمون‌های پایان ترم
حوزه امتحانات دانشکده چندرسانه‌ای
 
/uploads/user/142/مقررات برگزاري.pdf.pdf (1).pdf.pdf

تبریز - خیابان آزادی - میدان حکیم نظامی - دانشگاه هنر اسلامی تبریز

کد پستی : 5164736931   تلفن : 35297591-041   دورنگار :35419719-041

کلیه حقوق این سایت متعلق به دانشگاه هنر اسلامی تبریز می باشد.