لینک های سمت راست

تاریخ : شنبه 25 بهمن 1399
کد 135

«برگزاری مراسم اختتامیه دومین جشنواره ملی هنرهای دیجیتال به صورت نیمه حضوری»

دومین جشنواره ملی هنرهای دیجیتال ۱۱ تا ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ در دانشگاه هنر اسلامی تبریز بر گزار می¬شود.

دومین جشنواره ملی هنرهای دیجیتال با حمایت معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم و همچنین سازمان امور اجتماعی وزارت کشور در دانشگاه هنر اسلامی تبریز برگزار خواهد شد. مهلت ارسال آثار به این جشنواره تا ۲۷ بهمن ۱۳۹۹ تمدید شده است.
دومین جشنواره ملی هنرهای دیجیتال ۱۱ تا ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ در دانشگاه هنر اسلامی تبریز بر گزار می¬شود.

دومین جشنواره ملی هنرهای دیجیتال با حمایت معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم و همچنین سازمان امور اجتماعی وزارت کشور در دانشگاه هنر اسلامی تبریز برگزار خواهد شد. مهلت ارسال آثار  به این جشنواره تا ۲۷ بهمن ۱۳۹۹ تمدید شده است.

دکتر یونس سخاوت، دبیر اجرایی دومین جشنواره ملی هنرهای دیجیتال و سرپرست دانشکده چندرسانه ای دانشگاه هنر اسلامی تبریز با اشاره به این مطلب که دومین جشنواره ملی هنرهای دیجیتال ۱۱ تا ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ در دانشگاه هنر اسلامی تبریز برگزار می گردد، از برگزاری نیمه حضوری مراسم اختتامیه در ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ با حضور مهمانان محدود و با رعایت پروتکلهای بهداشتی در دانشگاه هنر اسلامی تبریز خبر داد. در مراسم اختتامیه، در کنار سخنرانی مهمانان مدعو، خلاصه ای از برنامه های اجرا شده در روزهای برگزاری جشنواره به نمایش در خواهد آمد.

دبیر اجرایی دومین جشنواره ملی هنرهای دیجیتال همچنین از برگزاری سخنرانی ها، نشست ها و کارگاه های این جشنواره به صورت مجازی در روزهای ۱۱ تا ۱۳ اسفند  خبر داد و افزود: طبق زمانبندی که در روزهای آتی اعلام خواهد شد، این برنامه ها از طریق استریم آنلاین در روزهای برگزاری جشنواره در اختیار علاقه مندان قرار خواهد گرفت. همچنین مخاطبان جشنواره این امکان را خواهند داشت که در انتهای هر برنامه پرسشهای خود را از سخنرانان و برگزارکنندگان کارگاه ها به صورت آنلاین مطرح کنند.  

همچنین برای اولین بار در کشور، نمایش آثار برگزیده جشنواره در محیط واقعیت مجازی انجام شده و صاحبان آثار این امکان را پیدا خواهند کرد که علاوه بر نمایش آثار خود در غرفه هایی در محیط واقعیت مجازی، با مخاطبان خود در این محیط ارتباط کلامی برقرار کرده و در خصوص آثار خود صحبت کنند. جزییات برگزاری نمایشگاه در محیط واقعیت مجازی به زودی در اختیار علاقه مندان قرار خواهد گرفت. این نمایشگاه در بستر واقعیت مجازی به مدت سه روز از ۱۱ تا ۱۳ اسفند برپا خواهد بود.

تبریز - خیابان آزادی - میدان حکیم نظامی - دانشگاه هنر اسلامی تبریز

کد پستی : 5164736931   تلفن : 35297591-041   دورنگار :35419719-041

کلیه حقوق این سایت متعلق به دانشگاه هنر اسلامی تبریز می باشد.