تاریخ : شنبه 31 فروردين 1398
کد 71

سمینار هنرهای مفهومی دیجیتال

دانشکده چندرسانه‌ای روز چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ برنامه سخنرانی با عنوان «هنرهای مفهومی دیجیتال؛ واکاوی طراحی‌های مجازی و کاربرد آن در موزه و تم‌پارک» برگزار می‌کند. سخنران مدعو این جلسه «استاد پیمان بانی‌شرکا» خواهد بود.

 

 

دانشکده چندرسانه‌ای روز چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ برنامه سخنرانی با عنوان «هنرهای مفهومی دیجیتال؛ واکاوی طراحی‌های مجازی و کاربرد آن در موزه و تم‌پارک» برگزار می‌کند. سخنران مدعو این جلسه «استاد پیمان بانی‌شرکا» خواهد بود.

نام پیمان بانی‌شرکا با بسیاری از زمینه‌های جدید آفرینش و دیزاین گره خورده است. پیمان بانیشرکا با رویکردی آینده‌پژوهانه در دهه هشتاد میلادی حتی پیش از ابداع نرم‌افزارهای طراحی گرافیک، نقاشی و عکاسی در پی یافتن روش‌هایی برای استفاده از کامپیوتر در زمینه‌های خلاقه بود. وی از پیشگامان استفاده از کامپیوتر در گرافیک، چاپ و عکاسی در ایران است. یکی از زمینه‌های برجسته فعالیت او گرافیک محیطی است. از دهه پایانی قرن بیستم تا کنون وی در جهت معرفی، توسعه، پیشبرد، آموزش و همچنین انجام پروژه‌های گرافیک محیطی در ایران پیشگام است.

پیمان بانی‌شرکا همچنین از سال ۱۳۷۵ تا کنون به تدریس هنر و دیزاین در دانشکده هنر و معماری تهران مرکز، دانشگاه هنر تهران و دانشگاه‌ها و مراکز مختلف آموزش عالی مشغول بوده است. او در آتلیه طراحی خلاقه خود با رویکردی آفرینشگر و آزاداندیش به خلق آثاری مختلف در زمینه‌های هنرهای مفهومی، هنرهای جدید و خلاقه و همچنین طراحی گرافیک، هویت بصری، گرافیک محیطی، طراحی صنعتی، و مشاوره خلاقه هنری در حل مسأله و خلق راهکار از سال ۱۳۶۹ مشغول بوده است.

کارنامه کاری او مجموعه‌ای متنوع و گسترده در زمینه فعالیت‌های فرهنگی، مسؤولیت‌های اجتماعی و انجام پروژه‌های سفارش‌دهندگان گوناگون است. در کارهای وی به پروژه‌هایی برای سازمان ملل، یونیسف، کوکاکولا ورلدواید، فانتا ورلدواید، ماتسوشیتا ورلدواید(ناسیونال، پاناسونیک، تکنیکس)، اتومبیل اپل، اتومبیل میتسوبیشی، اتومبیل هیوندای، بانک خاورمیانه، شرکت سرمایه‌گذاری البرز، شرکت کناف، شرکت توسعه فضاهای فرهنگی تهران، سازمان زیباسازی شهر تهران، پردیس سینمایی پارک ملت، سینما آزادی، مجموعه تم‌پارک هزار و یک شهر، موسسه خیریه رعد و موسسه خیریه مهر می‌توان اشاره کرد.

این برنامه در سالن الغدیر پردیس دانشگاه هنر اسلامی تبریز برگزار می‌شود. علاقه‌مندان می‌توانند از ساعت ۱۰ صبح روز چهارشنبه در این برنامه شرکت کنند 

.
.


تبریز - خیابان آزادی - میدان حکیم نظامی - دانشگاه هنر اسلامی تبریز

کد پستی : 5164736931   تلفن : 35297591-041   دورنگار :35419719-041

کلیه حقوق این سایت متعلق به دانشگاه هنر اسلامی تبریز می باشد.